SATRANÇ KÜÇÜKLER - YILDIZLAR - GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVALARI TAMAMLANDI

  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullu Küçükler, Yıldızlar ve Gençler (Kız-Erkek) Satranç İl Birinciliği Turnuvaları sona erdi. Durugöl Olimpik Yüzme Havuzundaki Satranç Salonu’nda, Okullu Küçükler, Yıldızlar ve Gençler (Kız-Erkek) Satranç İl Birinciliği Turnuvaları gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  25-31 MART 2023 HAFTALIK SPOR PROGRAMI

  Haftalık Spor Faaliyet Programı aşağıdaki tabloda belirtilmektedir. Spor Dolu günler dileriz.

  Haberi Oku

  PUANLI ATLETİZM YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  PUANLI ATLETİZM YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullu Yıldızlar (Kız-Erkek) Puanlı Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Altınordu 19 Eylül Stadyumu Atletizm Pisti’nde, Okullu Yıldızlar (Kız-Erkek) Puanlı Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları gerçekleştirildi. Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcuları tebrik eden Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, grup müsabakalarında sporculara başarı dileklerini iletti. Takım Sıralamasında Dereceye Giren Okullarımız Yıldız Kızlarda; 1- Fatsa Büyük Ata Ortaokulu 2- Fatsa Mehmet Zahit Kotku İmam Hatip Ortaokulu 3- Fatsa Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Yıldız Erkeklerde; 1- Fatsa Mehmet Zahit Kotku İmam Hatip Ortaokulu 2- Ünye Fevzi Çakmak Ortaokulu 3- Fatsa Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 4- Fatsa Yalıköy Ortaokulu

  Haberi Oku

  ORDU’DA ÖZEL SPORCULAR PUANLI ATLETİZM YARIŞLARI TAMAMLANDI

  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Özel Sporcular Gençler ve Yıldızlar kategorilerinde Puanlı Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Altınordu 19 Eylül Stadyumu Atletizm Pisti’nde düzenlenen Okul Sporları Özel Sporcular Gençler ve Yıldızlar kategorilerinde Puanlı Atletizm yarışları gerçekleştirildi. İl Birinciliği müsabakaları 300m -400m koşu, uzun atlama ve gülle atma dallarında gerçekleşti. Derece elde eden sporculara madalya takdim edildi. Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcuları tebrik eden Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, grup müsabakalarında sporculara başarı dileklerini iletti. Ordu’yu Türkiye Birinciliği yarışlarında temsil edecek sporcular, 23-28 Mayıs 2023 tarihleri arasında Konya’da madalya için ter dökecek.

  Haberi Oku

  U16 KIZLAR BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASI ORDU'DA BAŞLADI

  Türkiye Basketbol Federasyonu alt yapı faaliyetleri programında yer alan ve Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen U16 Kızlar Bölge Şampiyonası Ordu etabı ilk gün maçlarıyla başladı.

  Haberi Oku

  BOCCE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullu Küçükler (Kız-Erkek) Bocce İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Altınordu 19 Eylül Stadyumu’nda, Okullu Küçükler (Kız-Erkek) Bocce İl Birinciliği Müsabakaları gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ORDU'DA TENİS RÜZGARI ESTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Okul Sporları Gençler Kız Tenis İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. Ordu'da 2022-2023 eğitim- öğretim yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan Genç kızlar Tenis İl birinciliği müsabakaları Fatih Sultan Mehmet Spor Kompleksi Tenis Kortlarında gerçekleşti. Çekişmeli geçen maçlar sonunda birbirinden heyecanlı anlara sahne olan karşılaşmalar neticesinde grup müsabakalarına gitmeye hak kazananlar belli oldu. Final müsabakalarının ardından Altınordu Ordu Final Okulları birinci, Altınordu Ordu Fen Lisesi ikinci, Gülyalı Turnasuyu Kız Anadolu Lisesi üçüncü, Ünye Mehmet Refik Güven Anadolu Lisesi dördüncü olarak turnuvayı tamamladılar. Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcuları tebrik eden Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, grup müsabakalarında sporculara başarı dileklerini iletti. Grup müsabakaları 01-05 Nisan 2023 tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak.

  Haberi Oku

  BAŞARILI TAEKWONDOCU GENÇ’İ ZİYARET ETTİ

  8. WT Başkanlık Kupası’nda 3. Olan Şevval Özden, Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halil Bekyürek ile birlikte Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BOCCE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullu Gençler (Kız-Erkek) Bocce İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Altınordu 19 Eylül Stadyumu’nda, Okullu Gençler (Kız-Erkek) Bocce İl Birinciliği Müsabakaları gerçekleştirildi. 29 okulun katıldığı müsabakalarda toplamda 145 sporcu yer aldı

  Haberi Oku

  BOCCE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullu Yıldızlar (Kız-Erkek) Bocce İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Altınordu 19 Eylül Stadyumu’nda, Okullu Yıldızlar (Kız-Erkek) Bocce İl Birinciliği Müsabakaları gerçekleştirildi. 17 okulun katıldığı müsabakalarda toplamda 85 sporcu yer aldı.

  Haberi Oku

  11-17 MART 2023 HAFTALIK SPOR PROGRAMI

  Haftalık Spor Faaliyet Programı aşağıdaki tabloda belirtilmektedir. Spor Dolu günler dileriz.

  Haberi Oku

  ORDU’DA OKUL SPORLARI GENÇLER FUTBOL ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Okul Sporları Gençler Kız Erkek futbol il birinciliği müsabakaları sona erdi. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Okul Sporları Gençler Kız-Erkek Futbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. Genç Erkeklerde şampiyon Altınordu Cumhuriyet Anadolu lisesi olurken, kızlarda Fatsa Şehit İbrahim kılıç mesleki ve teknik Anadolu lisesi İl Birincisi olarak grup müsabakalarında Ordu’yu temsil etme hakkı kazandı. 3’lü finalde oynanan karşılaşmalar sonucunda Altınordu Cumhuriyet Anadolu Lisesi rakibi Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 4-0’lık farklı skorla yenerek kupaya uzanırken, bir galibiyeti bulunan Fatsa Şehit İbrahim kılıç mesleki ve teknik Anadolu lisesi ikinci ve mağlup olan ünye ekibi üçüncü olarak turnuvayı tamamladı. Okul Sporları Genç kızlar futbol finalinde ise gülen taraf penaltılar ile Fatsa Şehit İbrahim Kılıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Altınordu Boz

  Haberi Oku

  ORDU’DA BİLEK GÜREŞİ YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI TAMAMLANDI

  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldız Kızlar İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları faaliyetleri kapsamında Şehit Sefa Kabakkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Bilek Güreşi Yıldız Kızlar İl Birinciliği Müsabakaları gerçekleştirildi. Yıldız Erkek müsabakalarında Sol kolda 75 sporcu, Sağ kolda 75 sporcu yarışmıştır. Grup müsabakalarına her sıkletten 4’er sporcu gidecektir. Yıldız erkeklerde Ordu’dan grup müsabakalarına toplam 64 sporcu katılacaktır. Yıldız Kızlar Maçlarinda Sol kolda 100 sporcu, Sağ kolda 100 sporcu yarışmıştır. Grup müsabakalarına her sıkletten 4’er sporcu gidecektir. Yıldız kızlarda Ordu’dan grup müsabakalarına toplam 64 sporcu katılacaktır. Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcuları tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, grup müsabakalarında sporculara ve öğretmenlere başarı dileklerini iletti. Grup müsabakaları 2 Nisan 2023 tarih

  Haberi Oku

  ORDU’DA PUANLI ATLETİZM MÜSABAKALARI YAPILDI

  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan Okul Sporları Puanlı Atletizm İl Birinciliği müsabakaları 07-08 Mart 2023 tarihlerinde 19 Eylül Stadyumu’nda tamamlandı. 158 Sporcu 17 farklı kategoride il birincisi olmak için ter döktü. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençler Puanlı Atletizm (A-B) Kız-Erkek İl birinciliği müsabakalarında sporcular, Koşu branşlarında 100 metre, 200 metre, 400 metre, 800 metre, 1500 metre, 3000 metre, 100 metre engelli, 110 metre engelli, 300 metre engelli, İsveç Bayrak Yarışı, 3000 metre yürüyüş, yüksek atlama, uzun atlama, 3 adım atlama, disk atma, cirit atma, gülle atma kategorilerinde yarıştılar. Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcuları tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, grup müsabakalarında sporculara ve öğretmenlere başarı dileklerini iletti. Grup müsabakaları ise 08-09 Nisan 2023 tarihleri arasında Zonguldak’ta gerçekleşecek.

  Haberi Oku

  GÜREŞ GENÇLER A-B GREKOROMEN İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Güreş Gençler A-B Grekoromen İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Okul Sporları faaliyetleri kapsamında Durugöl Sporcu Eğitim Merkezi’nde, Güreş Gençler A-B Grekoromen İl Birinciliği Müsabakaları gerçekleştirildi. Maçlar öncesinde depremde vefat etmiş güreşçiler ve vatandaşlarımız için Kur'an'ı Kerim okundu, dualar edildi.

  Haberi Oku

  04-10 MART 2023 HAFTALIK SPOR PROGRAMI

  Haftalık Spor Faaliyet Programlarımız aşağıdaki tabloda belirtilmektedir. Spor Dolu günler dileriz.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER