BAKAN KASAPOĞLU “SPORU YAYGINLAŞTIRACAĞIZ VE BAŞARILI SPORCULAR YETİŞTİRECEĞİZ”

  Amatör spor kulüplerinin yönetici ve sporcularının sorunlarını dinleyen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,Silivri'ye kapalı yüzme havuzu yapılacağının müjdesini de verdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞEREF HAS İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk sporu ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Şeref Has’ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN “GÖNÜLLÜLÜK” SEFERBERLİĞİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü, Gönüllüler Dayanıklı Toplumlar İnşa Ediyor" etkinliğinin tanıtım toplantısında2019’u “Gönüllülük Yılı” ilan etmesinin ardından, bakanlık çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ÖĞRENCİLERE MORAL VERDİ

  Bakan Kasapoğlu, Gençlik Merkezleri aracılığıyla İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesinde kurulan stantta, sınava giren gençler ve aileleriyle bir araya geldi. Kasapoğlu, sınav devam ederken öğrenci aileleriyle, sınav sonrasında ise öğrencilerle sohbet etti.

  Haberi Oku

  “ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERE HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

  Millilerimiz çok büyük bir başarıya imza attı. Sırtınızda ay-yıldız, göğsünüzde inanç olduktan sonra demek ki yapabiliyorsunuz. Hep birlikte tek yürek olarak İzlanda'yı da yeneceğiz inşallah. Çok daha güzel günlere hep birlikte yürüyeceğiz.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU KONYA’DA SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Konya’da Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan spor salonlarında farklı branşlarda antrenman yapan sporcuları ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TAKIM’A MORAL ZİYARETİ

  Milli Takım’ın İzlanda havaalanında maruz kaldığı kötü muamelenin ardından milli takıma destek için bu ülkeye giden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzlanda maçı öncesi A Milli Takım kampını ziyaret ederek, moral verdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU SPOR TOTO YILIN BASIN FOTOĞRAFLARI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

  Türkiye Foto Muhabirleri Derneğinin (TFMD) düzenlediği "Spor Toto Yılın Basın Fotoğrafları 2019 Ödülleri" Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun da katıldığı törenle sahiplerini buldu.

  Haberi Oku

  “AMACIMIZ, ÖNCE SPORU TABANA YAYMAK SONRASINDA DA ELİT SPORCU HAVUZUNU GELİŞTİRMEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, amaçlarının tüm halkı sporla buluşturmak ve sporu tabana yaymak olduğunu belirterek, Bu anlayış sonrasında da elit sporcu havuzunu geliştirmek.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TEKVANDOCULARA TEBRİK

  Türkiye, 2019 Büyükler Dünya Tekvando Şampiyonasını 4 madalya ile tamamladı.

  Haberi Oku

  'İSTİKLALİMİZİ GELECEĞE TAŞIYACAK GENÇLERİMİZ HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI HAK EDİYOR'

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Bütün gençlerimizi sevgi ve coşkuyla selamlıyorum. Cumhuriyetimizi, demokrasimizi hukuk devletimizi, istiklalimizi geleceğe taşıyacak gençlerimiz her türlü fedakarlığı hak ediyorlar." dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN GALATASARAY'A TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nun 33. haftasında Medipol Başakşehir'i yenerek 22. Şampiyonluğuna ulaşan Galatasaray'ı tebrik etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLIYOR

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıktığı 19 Mayıs 1919'un 100’üncü yılı, Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın öncülüğünde bu yıl coşkuyla kutlanacak.

  Haberi Oku

  "SPORU GÜNLÜK HAYATA DAHİL ETMEMİZ GEREKİYOR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporu tabana yayma konusunda ciddi mesafeler almaya ihtiyaç olduğuna dikkat çekerek, "Toplum olarak sporu günlük hayata mutlaka dahil etmemiz gerekiyor. Spor kültürünü topluma yaymadan, sporu hayatın bir parçası haline getirmeden, bu kadar tesis, bu kadar yatırım, bu kadar ilgi bir anlamda istediği hedefe ulaşmayacak " diye konuştu.

  Haberi Oku

  CİMNASTİK ANTRENÖRLERİNE EĞİTİM SEMİNERİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol de yer alan Temel Spor Eğitimi Programının hazırlanması, okul öncesi, temel eğitim ve özel eğitim okullarının ders programına eklenmesi gereğince cimnastik antrenörlerine eğitim semineri verildi.

  Haberi Oku

  MİLLİ MÜCADELENİN 100. YILINDA YÜZLERCE PROJE

  Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı tarih olan 19 Mayıs 1919'un 100. yılı nedeniyle spor, gençlik ve sanat alanında yüzlerce proje hayata geçiyor. Asırlık anma nedeniyle “19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” yurt genelinde daha hareketli ve coşkulu kutlanacak.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER