HABERARŞİVİ
 • 15

  MAYIS

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLIYOR

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıktığı 19 Mayıs 1919'un 100’üncü yılı, Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın öncülüğünde bu yıl coşkuyla kutlanacak.

 • 15

  MAYIS

  "SPORU GÜNLÜK HAYATA DAHİL ETMEMİZ GEREKİYOR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporu tabana yayma konusunda ciddi mesafeler almaya ihtiyaç olduğuna dikkat çekerek, "Toplum olarak sporu günlük hayata mutlaka dahil etmemiz gerekiyor. Spor kültürünü topluma yaymadan, sporu hayatın bir parçası haline getirmeden, bu kadar tesis, bu kadar yatırım, bu kadar ilgi bir anlamda istediği hedefe ulaşmayacak " diye konuştu.

 • 15

  MAYIS

  CİMNASTİK ANTRENÖRLERİNE EĞİTİM SEMİNERİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol de yer alan Temel Spor Eğitimi Programının hazırlanması, okul öncesi, temel eğitim ve özel eğitim okullarının ders programına eklenmesi gereğince cimnastik antrenörlerine eğitim semineri verildi.

 • 15

  MAYIS

  MİLLİ MÜCADELENİN 100. YILINDA YÜZLERCE PROJE

  Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı tarih olan 19 Mayıs 1919'un 100. yılı nedeniyle spor, gençlik ve sanat alanında yüzlerce proje hayata geçiyor. Asırlık anma nedeniyle “19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” yurt genelinde daha hareketli ve coşkulu kutlanacak.

 • 8

  MAYIS

  DUYURU

  ÖNEMLİ DUYURU

 • 7

  MAYIS

  BAKAN KASAPOĞLU LİSE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, okul ziyaretlerinde bulundu.

 • 7

  MAYIS

  "ALANYASPOR'UMUZA, FUTBOL CAMİAMIZA, JOSEF'İN AİLESİNE VE ÇEKYA HALKINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kayserispor karşılaşması sonrası Aytemiz Alanyasporlu futbolcuların geçirdiği trafik kazasının tüm spor camiasını derinden üzdüğünü kaydetti.

 • 7

  MAYIS

  BAKAN KASAPOĞLU: “GENÇLERİMİZ ÜLKEMİZİ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE YARINLARA TAŞIYACAK”

  Bakan Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Gençler Arası Bilgi Yarışması’nın Türkiye finalini izledi.

 • 7

  MAYIS

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ANADOLU EFES VE FENERBAHÇE BEKO’YA KUTLAMA MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk Hava Yolları (THY) Avrupa Ligi Dörtlü finalinde mücadele etme hakkı kazanan Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’yu yayımladığı mesajla kutlayarak başarı dileğinde bulundu.

 • 30

  NİSAN

  SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SINAV DUYURUSU

  ORDU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 54 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SINAV DUYURUSU 30 Nisan 2019

 • 15

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU: “SPORUN TABANA YAYILMASINI ÖZELLİKLE ÖNEMSİYORUZ”

  BAKAN KASAPOĞLU: “SPORUN TABANA YAYILMASINI ÖZELLİKLE ÖNEMSİYORUZ” Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun tabana yayılmasını ve sporun okul öncesi başlayan bir eğitim süreciyle hayat boyu devam eden bir süreç olmasını özellikle önemsediklerini vurgularken, bu noktada ülke genelinde hızla devam eden çok ciddi çalışmaları olduğunu dile getirdi.

 • 15

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU: “GENÇLİĞE DOKUNAN HER İŞE VARIZ”

  BAKAN KASAPOĞLU: “GENÇLİĞE DOKUNAN HER İŞE VARIZ” TRT’nin yeni dizisi Tek Yürek’in gala gecesine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Sporun iyileştirici gücüne bu kez bir hikâye vesilesiyle şahitlik edeceğiz. Gerçek bir başarı hikâyesi bu. Bakanlık olarak spora, sanata, bilime özendiren bütün yapımların destekçisi olacağız” dedi.

 • 15

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 3 BİN 243 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI MÜJDESİ

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 3 BİN 243 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI MÜJDESİ Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığına bağlı il ve ilçe müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere 3 bin 243 sürekli işçi alımı yapacaklarını duyurdu.

 • 15

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU, ANKARA TOHM'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

  BAKAN KASAPOĞLU, ANKARA TOHM'DA İNCELEMELERDE BULUNDU Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara'daki Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) incelemelerde bulundu. Bakan Kasapoğlu, burada yaptığı açıklamada "Hem sporu tabana yayma hem de ulusal ve uluslararası sportif başarı için tüm ekibimizle, enerjimizle ve motivasyonumuzla bir arada çalışıyoruz" dedi.

 • 15

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MİLLİ KARATECİLERE TEBRİK

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MİLLİ KARATECİLERE TEBRİK Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 46. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası'nda 16 madalya kazanarak Avrupa şampiyonu olan milli karatecileri tebrik etti.