HEREDOT CEVDET GENÇLERE KİTAP OKUDU

Heredot Cevdet karakteriyle herkesin sevgisini kazanan ünlü oyuncu Hasan Kaçan Ordu Gençlik Merkezinde “Kitap Okuma Halkaları” etkinliğine katılarak Gençlere Kitap okudu.

27 ARALIK 2016

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gençlerle Hasbihal etkinliği kapsamında İlimizde düzenlenen “Heredot Cevdet İle Tarihin Satır Araları” programı için Ordu’ya gelen ünlü oyuncu Hasan Kaçan Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Kitap Okuma Halkaları” etkinliğine katılarak Gençlere Kitap okudu.

Kitap okumanın çok önemli olduğunu söyleyen oyuncu Hasan Kaçan” Gençlerimizin kitap okuma alışkanlıkları artsın ve kitabı sevsinler diye tarih kitabından bazı pasajlar okuduk. Okumak çok önemli fakat neyi okuyacağını da insan kendisi seçmeli, her kitap herkese hitap etmeyebilir. Senin duyguna ne hitap ediyorsa, mesela ben çocukluğumdan beri tarihi çok severdim ve daha sonra ilgi alanım tarih oldu. Kiminin de ilgi alanı tarih değildir. Bilimden hoşlanır, uzaydan hoşlanır, spordan hoşlanır, Şiirden hoşlanır kimisi de edebiyattan hoşlanır. Hepsiyle ilgili bir kitap vardır zaten. Bu sever ne yapacak herkes ilgi alanına göre kitap okuyacaktır. Tabi ben Eğitimcilerimizin de bunu dikkate almalarını rica ediyorum, niye gençlerimizin ilgi alanlarını keşfedip onların ilgi alanlarına göre kitaplar tavsiye etsinler. Çok verimli ve başarılı olacağına eminim” dedi.